O nas

Lokalizacja naszych domków sprawia, że są one naturalnym wyborem dla wszystkich miłośników Tatr. Nasze sąsiedztwo to również cicha i spokojna dzielnica związana niezwykle mocno z historią Zakopanego to tu - na Krzeptówkach - mieszkał legendarny przewodnik tatrzański i niezrównany gawędziarz Sabała. Blisko od nas również w najciekawsze tereny narciarskie Stolicy Tatr i okolic. Zapraszamy na wycieczkę po atrakcjach w okolicy.

Projektując wnętrza domków, kierowaliśmy się przede wszystkim wygodą naszych gości. Zadbaliśmy o to, by wystrój był w równym stopniu przytulny, co komfortowy.

Przestronne pomieszczenia, naturalne materiały z przewagą drewna, ciepła, wyciszająca kolorystyka, kominki i obszerne tarasy – wszystko to kojarzy nam się z domową atmosferą, więc żadnego z tych elementów nie mogło u nas zabraknąć.

Zobacz nasze domki
Tatra Wood House

Tatra Wood House położone są na Krzeptówkach – w zacisznej dzielnicy Zakopanego. To idealne miejsce dla każdego, komu marzy się beztroski relaks pod Tatrami. W naszej okolicy próżno szukać męczącego zgiełku i turystycznej wrzawy. Panujący tu spokój oraz tradycyjna ludowa zabudowa pozwalają za to doskonale wczuć się w góralski klimat.

Od Tatrzańskiego Parku Narodowego i zjawiskowych regli dzieli nas zaledwie 400 metrów, nasze domki są więc idealną bazą wypadową do wędrówek po Tatrach. W pobliżu znajduje się też kilka mniejszych wyciągów narciarskich, idealnych dla początkujących adeptów jazdy na jednej lub dwóch deskach. Z kolei odległość do barwnych, tętniących życiem Krupówek to jedyne 3 km – autem można tam dotrzeć w 3 minuty, a spacer jedną z najstarszych ulic w Zakopanem zajmie około pół godziny. W pobliżu domków znajdują się sklepy spożywcze oraz kilka wyśmienitych restauracji i karczm regionalnych – chętnie podpowiemy gdzie warto skosztować tradycyjnych dań z Podhala.

Nieopodal znajdują się także Chochołowskie Termy, w których nasi Goście otrzymują rabat 10%